طراحی وب سایت حرفه ای

English
فارسی
ثبت نام
ورود
امروز : چهارشنبه ۲۴ مرداد ماه ۱۳۹۷
برچسب ها
گوگل - سنجیده - کسب و کار - رهبران بزرگ - سخنوری - عادات افراد موفق - قدرت کلام - اثربخشی - اثرگذاری - اصول رهبری - رهبری - رهبری موفق - فرهنگ سازمانی - موفقیت - یادگیری - یادکیری زبان - انگیزه - انگیزه زمانی - حرده فروشی - فروشگاه اینترنتی - فروشگاه آنلاین - اینترنتی - نوآوری - ایده جدید - ایده‌پردازی - ایده - حافظه - سلول حافظه - کارآفرینی - کسب نفع - مهارت گفتاری - گفتاری صحبت کردن - دورکاری - باهوش - افراد باهوش - خطای ذهنی - شخصیت - افراد ناموفق - شکست - استخدام - تایپو گرافیکی - هنر و گرافیک - گرافیک - گرافیک محیطی - چاپخانه - حجم کاری - کار - موسیقی - موسیقی و کار - مصاحبه - مصاحبه شغلی - کار درخانه - عکاسی 360 درجه - عکاسی از کالا - عکاسی از محصول - محصولات فروشگاهی - استرس - الکسای سایت - زیاد کردن الکسا - تجارت اینترنتی - طزاحی سایت - بازاریابی اینترنتی - بهینه سازی - طراحی سایت - طراحی وب سایت - SEO سایت - بهینه سازی سایت - SEO - نکاتی درباره طراحی سایت - توسعه سایت - چهارچوب سایت - مقالات طراحی وب سایت - وب سایت - تکنولوژی - فناوری - پهپاد - اینترنت - اعتیاد به اینترنت - کلاهبرداری اینترنتی - مقالات اینترنت - قواعد - اصول طراحی وب - اصول سایت - بهره روی - کسب وکار - تیتر مطالب - مطلب - مارکتینگ - تبلیغات آنلاین - تبلیغات کلیکی - شارژ درست موبایل - شارژ باطری - پیدایش اینترنت - ماکستون - مرورگر - شارژ موبایل - در شارژ ماندن - باتری موبایل - هکر - دومیلیون دلار - خودپرداز - برند - قلب مشتری - استبو جابز - تفکر مثبت - برنامه نویسی - زبان برنامه نویسی سخت - مقالات برنامه نویسی - دلایل یادگرفتن برنامه نویسی - اهمیت برنامه نویسی - بیسوادی دیجتنالی - بیسوادی ایترنتی - ترکیب رنگ - رنگبندی - اشتباهات در طراحی - عوامل موفقیت سایت - موفقیت سایت - نکات طراحی - فضای سفید - طراحی مسطح - مسطح - جاوا - زبان جاوا - برنامه نویسی جاوا - نکات موفقیت - موفقیت بدون مدرک - افراد موفق - لباس افراد موفق - لیست افراد موفق - ساعت کاری - ساعت کاری موفق - 8 ساعت کار
درس‌هایی در مورد موفقیت که خوب است بدانید
37 بازدید
سه شنبه ۲۹ تير ماه ۱۳۹۵
اندازه قلم :
طراحی وب سایت
بسیاری از مردم تصور می‌کنند اگر فردی در مدرسه و دانشگاه خوبی تحصیل نموده، سخت کار کند و در بیشتر مواقع مثبت اندیش باشد، بدن شک انسان موفقی خواهد بود. اما واقعیت این است که شاید این موارد به موفقیت کمک کنند اما لزوما عامل پیروزی نیستند. زندگی بسیار پیچیده‌تر از آن است که به نظر می‌رسد.
رمز پیروزی و خوشبختی در این نیست که حتما شغل یا وضعیت مالی و تحصیلی خوبی داشته باشید. آیا تاکنون به این سوال فکر کرده‌اید که: «سخت‌ترین موضوع در زندگی برای یادگیری و قبول کردن چیست؟» بیشتر ما در پاسخ به مسائل مالی و موقعیت‌های اجتماعی اشاره می‌کنیم اما در ادامه مطلب مواردی را به نقل از محققان این حوزه مطرح نموده‌ایم که بهترین درس‌های زندگی برای رسیدن به موفقیت به شمار می‌روند.

موفقیت یا شکست شما برای دنیا هیچ اهمیتی ندارد

اگر در کاری که انجام می‌دهید، موفق باشید شاید این‌طور به نظر برسد که همه دنیا پشت شماست، اما اگر شکست بخورید، بازهم فکر می‌کنید که دنیا به کامتان نیست و گویا همه‌چیز با شما سر عناد دارد. واقعیت این است که هیچ‌کدام از این خیالات صحت ندارند و شما خودتان مسئول تمامی رویدادهای زندگی خود هستید.
در اغلب مواقع بزرگ‌ترین مشکل زندگی، خود شما هستید
شاید تاکنون خودتان هم متوجه شده باشید که در بسیاری از مشکلاتی که با آن‌ها دست‌وپنجه نرم می‌کنید، یا قبلا با آن‌ها مواجه شده‌اید، خودتان مقصر اصلی هستید. بسیاری از مسائلی که موجب ناراحتی ما هستند، بازخورد و نتیجه رفتارهای خودمان بوده و دنیا و نیروهای آسمانی دراین‌بین هیچ تقصیری ندارند.
اگر به‌درستی به دنبال کشف دلایل شکست خود باشید، بدن شک در انتها به خود و تصمیمات نادرستی می‌رسید که اتخاذ نموده بودید. در همین زمینه بد نیست به نقل‌قولی از جی.کی.رولینگ (نویسنده مجموعه کتاب‌های هری پاتر) نیز اشاره‌کنیم که پیش از به شهرت رسیدن و میلیونر شدن بیان کرده بود: «نکوهش نمودن پدر و مادر خود برای اینکه شما را به مسیر اشتباهی هدایت کرده و اجازه نداده‌اند راهی که دوست دارید را دنبال کنید نیز تاریخ‌مصرف داشته و روزی منقضی می‌گردد؛ و آن‌وقتی است که دیگر به‌اندازه کافی بزرگ‌شده‌اید تا مسئولیت کارهای خود را به عهده بگیرید.»

شما بدهکار چیزی نیستید

این را به یاد داشته باشید که هیچ انسانی به خودش هیچ‌گونه بدهی ندارد. برای پیشرفت در کار و زندگی هم این یک وظیفه‌ی شخصی است که مسئولیت‌های خود را به بهترین نحو انجام داده و اصول اخلاقی را در رابطه با دیگران رعایت نماید. رفتار مناسب و حرفه‌ای و خوش‌اخلاقی موجب نیکنامی شما می‌شود اما تضمین‌کننده این نیستند که لزوما بازخورد خوبی نیز داشته باشید.

 اقبال نقش مهمی در موفقیت ایفا می‌نماید

اینکه بتوانید کار رویایی خود را به دست بیاورید به این بستگی دارد که در زمان و مکان درست قرار داشته باشید. برای این منظور باید ارتباطات حرفه‌ای خود را بیشتر کرده و مهارت‌هایتان را نیز توسعه دهید. بسیاری از مردم تصورشان این است که شانس در موفقیت افراد تاثیری ندارد. شاید بتوان دلیل این طرز فکر را در این دانست که انسان روی تقدیر و شانس کنترلی ندارد.

همه داشته‌ها در چشم بر هم زدنی از بین می‌رود

وقتی شغل خوب یا پول زیاد دارید، بدون شک باید از آن‌ها استفاده نموده و لذت ببرید. اما این واقعیت را نیز همیشه در ذهن خود لحاظ نمایید که هر آنچه اکنون در اختیار شماست، همیشگی نیستند و ممکن است روزی برحسب‌تصادف آن‌ها را از دست بدهید. به همین دلیل، مهم این است که در زمان حال زندگی کنید و برای داشته‌های خود شکرگزار باشید.

شاید اعمال، گفتار و افکار شما درست باشند اما همچنان موفق نباشید

داشتن مدرک تحصیلی از یکی از بهترین دانشگاه‌ها به این مفهوم نیست که شما انسان موفقی هستید. شاید این مدرک شما را به سمت کسب درآمد بیشتر و زندگی راحت‌تر
سوق دهد، اما لزوما به پیروزی صددرصدی نمی‌رساند.

«موفقیت» را برای خود تعریف نمایید

شاید داشتن حقوق بالا و احترام از طرف همکاران برایتان وجهه‌ای از موفقیت محسوب گردد، اما این را به یاد داشته باشید که چنین مواردی ضامن خوشحالی و خوشبختی شما نیستند و نباید تفکرات خود را به آن‌ها محدود نمایید. در همین رابطه، «گری استین» اظهار داشته: «برای بسیاری از مردم سخت است باور کنند که زمانی واقعا خوشبخت خواهند
اخبار تکنولوژی
مقالات
برای اطلاع از آخرین اخبار مشخصات خود را وارد کنید.
ایمیل
موبایل
شرکت طراح نرم افزار
شرکت طراح نرم افزار پیشگام از سال 1379 فعالیت خود را در زمینه طراحی وب و برنامه نویسی با شرکت های دیگر آغاز نموده و در سال 1385 توانست با شماره ثبت 23483 فعالیت خود را با نام تجاری شرکت طراح نرم افزار پیشگام TNP  آغاز کند.
ارتباط با ما
دفتر مرکزی : تبریز - خیابان شریعتی جنوبی - بالاتر از تقاطع پاستور - پلاک 514 - طبقه اول

 
تلفن : 35578902 - 041
  35578903 - 041
شرکت طراح نرم افزار پیشگام طراحی وب سایت حرفه‌ای TNP Control Panel
Rated 4.5/4 based on 1 to 5
می خواهید عضو شوید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحیح وارد نمائید
عضو هستید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحیح وارد نمائید
رمز عبور را فراموش کرده ام
پشتیبانی آنلاین
شرکت طراح نرم افزار پیشگامشرکت طراح نرم افزار04135578902 tnp.co.irtnp.co.ir - فدح.زخ.هق - صصص.فدح.زخ.هق