طراحی وب سایت حرفه ای

English
فارسی
ثبت نام
ورود
امروز : چهارشنبه ۲۷ دي ماه ۱۳۹۶
برچسب ها
گوگل - سنجیده - کسب و کار - رهبران بزرگ - سخنوری - عادات افراد موفق - قدرت کلام - اثربخشی - اثرگذاری - اصول رهبری - رهبری - رهبری موفق - فرهنگ سازمانی - موفقیت - یادگیری - یادکیری زبان - انگیزه - انگیزه زمانی - حرده فروشی - فروشگاه اینترنتی - فروشگاه آنلاین - اینترنتی - نوآوری - ایده جدید - ایده‌پردازی - ایده - حافظه - سلول حافظه - کارآفرینی - کسب نفع - مهارت گفتاری - گفتاری صحبت کردن - دورکاری - باهوش - افراد باهوش - خطای ذهنی - شخصیت - افراد ناموفق - شکست - استخدام - تایپو گرافیکی - هنر و گرافیک - گرافیک - گرافیک محیطی - چاپخانه - حجم کاری - کار - موسیقی - موسیقی و کار - مصاحبه - مصاحبه شغلی - کار درخانه - عکاسی 360 درجه - عکاسی از کالا - عکاسی از محصول - محصولات فروشگاهی - استرس - الکسای سایت - زیاد کردن الکسا - تجارت اینترنتی - طزاحی سایت - بازاریابی اینترنتی - بهینه سازی - طراحی سایت - طراحی وب سایت - SEO سایت - بهینه سازی سایت - SEO - نکاتی درباره طراحی سایت - توسعه سایت - چهارچوب سایت - مقالات طراحی وب سایت - وب سایت - تکنولوژی - فناوری - پهپاد - اینترنت - اعتیاد به اینترنت - کلاهبرداری اینترنتی - مقالات اینترنت - قواعد - اصول طراحی وب - اصول سایت - بهره روی - کسب وکار - تیتر مطالب - مطلب - مارکتینگ - تبلیغات آنلاین - تبلیغات کلیکی - شارژ درست موبایل - شارژ باطری - پیدایش اینترنت - ماکستون - مرورگر - شارژ موبایل - در شارژ ماندن - باتری موبایل - هکر - دومیلیون دلار - خودپرداز - برند - قلب مشتری - استبو جابز - تفکر مثبت - برنامه نویسی - زبان برنامه نویسی سخت - مقالات برنامه نویسی - دلایل یادگرفتن برنامه نویسی - اهمیت برنامه نویسی - بیسوادی دیجتنالی - بیسوادی ایترنتی - ترکیب رنگ - رنگبندی - اشتباهات در طراحی - عوامل موفقیت سایت - موفقیت سایت - نکات طراحی - فضای سفید - طراحی مسطح - مسطح - جاوا - زبان جاوا - برنامه نویسی جاوا - نکات موفقیت - موفقیت بدون مدرک - افراد موفق - لباس افراد موفق - لیست افراد موفق - ساعت کاری - ساعت کاری موفق - 8 ساعت کار
عکاسی حرفه ای از کالا
58 بازدید
پنج شنبه ۳۱ تير ماه ۱۳۹۵
اندازه قلم :
طراحی وب سایت
عکاسی از کالا قسمتی از فرایند پیچیده بازار یابی است که برای موفقیت در فروش باید برای آن توجه ویژه‌ای قائل شوید. در این مقاله یک راهنمای ساده برای عکاسی از کالا یا محصول در اختیار شما قرار‌‌ می‌گیرد. امروزه این نوع عکاسی برای فروش محصولات و اجناس در اینترنت یا برای کاتولوگ‌ها مورد استفاده قرار‌‌ می‌گیرد. که‌‌ می‌تواند برای عکاسان منبع درآمد خوبی باشد، هر چند هم اکنون هم برخی عکاسان در آمد خوبی از این نوع عکاسی دارند.
معمول ترین شکل از عکاسی کالا نوعی است که سوژه را در برابر یک پشت زمینه سفید یا رنگی ساده قرار‌‌ می‌دهند. این عکس‌ها معمولا در کاتالوگ های فروش کالا مورد استفاده قرار‌‌ می‌گیرند. ویژگی مهم این نوع عکاسی این است که باید توجه مشتری یا مخاطب را به سوژه اصلی یا همان کالا معطوف کند و در عین حال انگیزه‌ای برای خرید ایجاد نماید.
بسیاری از عکاسان با کمی  دشواری‌‌ می‌توانند از کالا یا محصول مورد نظر در خانه عکس بگیرند. در حالت ایده آل‌‌ می‌توانید به جای چهار منبع نور از سه منبع استفاده کنید اما عکس گرفتن با دو منبع هم غیر ممکن نیست. در ادامه روش کار را توضیح‌‌ می‌دهیم.
چگونه از کالای خود عکس حرفه‌ای بگیرید
 
آنچه نیاز دارید
حداقل دو منبع نور البته اگر بتوانید ۳ یا چهار منبع نوری تهیه کنید خوب بهتر است.
یک کاعذ یا مقوای سفید رنگ تمیز و بدون لک یا چیزی مشابه آن
یک جعبه کوچک (در صورت امکان)
یک ورق کاغذ نازک مانند کاغذ مومی یا پارچه سفیدی که نور بتواند از آن عبور کند. یا‌‌ می‌توانید از یک چتر سفید استفاده کنید.
یک میز کار یا فضای مناسب برای تمرکز بر سوژه‌ای که‌‌ می‌خواهید از آن عکس بگیرید.
یک نرم افزار ویرایش تصویر مانند فتوشاپ یا کرل
نور، دوربین… اکشن
در این آموزش من فقط از دو فلاش استفاده کردم. اگر چه همانطور که قبلاً گفته شد‌‌ می‌توانید از دو یا چند چراغ استفاده کنید. من فلاش های خودم را ترجیح‌‌ می‌دهم چون فوق العاده قدرتمند هستند. فلاش‌ها باید مستقل باشند و در فاصله مناسب نسبت به سوژه قرار گیرند اگر خیلی نزدیک باشند باعث درخشندگی نا خواسته‌‌ می‌شوند.
اگر فلاش و چراغ های مخصوص عکاسی ندارید مشکلی نیست هر آنچه که در دسترس دارید‌‌ می‌توانید استفاده کنید. اگر برایتان مقدور است چند لامپ مشابه با توان مشابه خریداری کنید. برند های مختلف لامپ‌ها طیف نوری متفاوتی تولید‌‌ می‌کنند هر چند چشم شما‌‌ نمی‌تواند آنرا تشخیص دهد اما دوربین عکاسی‌‌ می‌تواند آنرا تشخیص دهد. و این باعث‌‌ می‌شود نتیجه تصادفی باشد و کار ویرایش تصویر را مشکل تر‌‌ می‌کند. چراغ هایی که مانند چراغ مطالعه هستند و‌‌ می‌توان زاویه تابش آنها را تنظیم کرد برای عکاسی بسیار مناسب هستند.
ک انتخاب دیگر برای منبع نور وجود دارد: نور خورشید. بهتر است از نور خورشید در یک روز ابری استفاده کنید. البته نور خورشید و شدت آن کاملا غیر قابل پیشبینی است و به شدت به آب و هوا و زمان عکاسی بستگی دارد. حقیقت این است که این نوع عکاسی در نور روز همیشه عملی نیست. بهترین زمان برای عکاسی در نور روز دقایقی قبل از غروب آفتاب است و فرصت زیادی برای عکاسی وجود ندارد. اینجاست که یک منبع نور مصنوعی مشکل گشاست. این منبع نور دائمی به شما اطمینان‌‌ می‌دهد که با تمرکز بیشتر بر روی عکس خود کار کنید و نگران نباشید که تا لحظاتی دیگر در شدت و طیف نور تغییراتی رخ خواهد داد.
از هر منبع نوری که استفاده‌‌ می‌کنید فرقی‌‌ نمی‌کند اما سعی کنید به جای اینکه از یک منبع نوری قوی استفاده کنید از چند منبع مشابه استفاده کنید. چون همانطور که گفته شد هر منبع نوری خود یک طیف نور ایجاد‌‌ می‌کند و وقتی که چندین منبع نوری دارید که هر کدام یک طیف نور ساطع‌‌ می‌کنند آنگاه جبران آن کار دشواری‌‌ می‌شود و در عین حال اگر چندین منبع نوری داشته باشید که در زوایای مختلف قرار گرفته یاشند تصویر با کیفیت و یکنواخت تری خواهید داشت.
در نور پردازی حداقل فاصله منبع نور با سوژه را رعایت کنید و از رفلکتور یا چتر سفید استفاده کنید تا مانع از درخشندگی و ایجاد سفیدی های نا خواسته در تصویر شوید. اگر سعی کنید از منابع نوری بیشتری استفاده کنید و فاصله آنها بیشتر باشد نور یکنواخت تر و مناسب تری برای عکاسی دارید.
نکته دیگری که شاید گفتن آن برای عکاسان حرفه‌ای لازم نباشد این است که باید فلاش سرخود دوربین را خاموش کنید یا در حالت آف قرار دهید تا از سفیدی نا خواسته جلوگیری کنید.
پشت زمینه
برای پشت زمینه معمولاً از پرده سفید استفاده‌‌ می‌شود و روی میز یا کف اتاق هم پارچه یا کاغذ سفیدی قرار‌‌ می‌دهند آنگاه کالایی را که‌‌ می‌خواهند از آن عکس بگیرند روی آن پارچه یا کاغذ سفید قرار‌‌ می‌دهند. نکته‌ای که وجود دارد این است که اگر از پارچه استفاده‌‌ می‌کنید سعی کنید تا حد امکان چروک های آنرا صاف کنید تا سایه های ناخواسته در تصویر خودنمایی نکند.
اما روش دیگری که بیشتر هم برای اشیاء کوچک مورد استفاده قرار‌‌ می‌گیرد ساخت یک اتاقک سفید است. این اتاقک در حقیقت یک جعبه است که در داخل این جعبه باید با مقوای سفید پوشانده شود. مقوا‌ها باید کاملا صاف و بدون چین خوردگی باشند. معمولا در دو یا سه ضلع این جعبه پنجره هایی بزرگ تعبیه‌‌ می‌کنند و این پنجره‌ها را با پارچه‌ای سفید و نازک‌‌ می‌پوشانند و البته این پارچه‌ها هم باید صاف و بدون چروک باشند و به همان سفیدی مقوایی که در داخل جعبه کار شده است باشند. یا حتی‌‌ می‌توانید از کاغذ نازک برای پوشاندن پنجره های اتاقک سفید خود استفاده کنید. محصول مورد نظر خود را در داخل اتاقک سفید قرار دهید . پشت هر پنجره هم یک منبع نور قرار داهید در بالایی جعبه را باز کنید دوربین شما از اینجا باید به کالای مورد نظر نگاه کند و عکس بگیرد برای ثابت نگه داشتن دوربین هم بهتر است از یک سه پایه استفاده کنید و در صورتی که سه پایه در اختیار ندارید بهتر است یک پایه برای آن بسازید تا تصویری روشن با دقت بالا داشته باشید.
عکاسی از کالا وقتی که زمان کمی دارید
طراحی وب سایت

بعضی مواقع پیش‌‌ می‌آید که زمان زیادی برای عکاسی ندارید و امکانات ساخت یک اتاقک سفید برای عکاسی هم در اختیار شما نیست. فلاش مستقل ندارید و فقط فلاش خود دوربین در اختیار شماست یک روش سریع این است که با استفاده از دو برگ مقوای سفید تمیز و بدون لک و تا خوردگی پشت زمینه را بسازید یکی برای زیر محصول و دیگری را برای پشت آن استفاده کنید آنگاه روی فلاش دوربین را با یک کاغذ نازک بپوشانید و با فلاش روشن از فاصله مناسب عکس بگیرید کاغذ سفید نازکی که روی فلاش دوربین قرار‌‌ می‌دهید برای جلوگیری از ایجاد درخشندگی ناخواسته مورد استفاده قرار‌‌ می‌گیرد. با این ترفند‌‌ می‌توانید با فلاش روشن از نزدیک عکس بگیرید. اگر سه پایه در اختیار ندارید باید چندین عکس بگیرید تا بتوانید از بین آنها بهترین را انتخاب کنید.
البته عکاسی به این روش فقط کار راه اندازی است و اگر زمان کافی در اختیار دارید و کیفیت تصویر برای شما مهم است سعی کنید حتما همه امکانات را فراهم نمایید. تا بتوانید عکسی بگیرید که مشتری را اغوا نماید.
اخبار تکنولوژی
مقالات
برای اطلاع از آخرین اخبار مشخصات خود را وارد کنید.
ایمیل
موبایل
شرکت طراح نرم افزار
شرکت طراح نرم افزار پیشگام از سال 1379 فعالیت خود را در زمینه طراحی وب و برنامه نویسی با شرکت های دیگر آغاز نموده و در سال 1385 توانست با شماره ثبت 23483 فعالیت خود را با نام تجاری شرکت طراح نرم افزار پیشگام TNP  آغاز کند.
ارتباط با ما
دفتر مرکزی : تبریز - خیابان شریعتی جنوبی - بالاتر از تقاطع پاستور - پلاک 514 - طبقه اول

 
تلفن : 35578902 - 041
  35578903 - 041
شرکت طراح نرم افزار پیشگام طراحی وب سایت حرفه‌ای TNP Control Panel
Rated 4.5/4 based on 1 to 5
می خواهید عضو شوید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحیح وارد نمائید
عضو هستید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحیح وارد نمائید
رمز عبور را فراموش کرده ام
پشتیبانی آنلاین
شرکت طراح نرم افزار پیشگامشرکت طراح نرم افزار04135578902 tnp.co.irtnp.co.ir - فدح.زخ.هق - صصص.فدح.زخ.هق