طراحی وب سایت حرفه ای

English
فارسی
ثبت نام
ورود
امروز : يکشنبه ۳ تير ماه ۱۳۹۷
برچسب ها
گوگل - سنجیده - کسب و کار - رهبران بزرگ - سخنوری - عادات افراد موفق - قدرت کلام - اثربخشی - اثرگذاری - اصول رهبری - رهبری - رهبری موفق - فرهنگ سازمانی - موفقیت - یادگیری - یادکیری زبان - انگیزه - انگیزه زمانی - حرده فروشی - فروشگاه اینترنتی - فروشگاه آنلاین - اینترنتی - نوآوری - ایده جدید - ایده‌پردازی - ایده - حافظه - سلول حافظه - کارآفرینی - کسب نفع - مهارت گفتاری - گفتاری صحبت کردن - دورکاری - باهوش - افراد باهوش - خطای ذهنی - شخصیت - افراد ناموفق - شکست - استخدام - تایپو گرافیکی - هنر و گرافیک - گرافیک - گرافیک محیطی - چاپخانه - حجم کاری - کار - موسیقی - موسیقی و کار - مصاحبه - مصاحبه شغلی - کار درخانه - عکاسی 360 درجه - عکاسی از کالا - عکاسی از محصول - محصولات فروشگاهی - استرس - الکسای سایت - زیاد کردن الکسا - تجارت اینترنتی - طزاحی سایت - بازاریابی اینترنتی - بهینه سازی - طراحی سایت - طراحی وب سایت - SEO سایت - بهینه سازی سایت - SEO - نکاتی درباره طراحی سایت - توسعه سایت - چهارچوب سایت - مقالات طراحی وب سایت - وب سایت - تکنولوژی - فناوری - پهپاد - اینترنت - اعتیاد به اینترنت - کلاهبرداری اینترنتی - مقالات اینترنت - قواعد - اصول طراحی وب - اصول سایت - بهره روی - کسب وکار - تیتر مطالب - مطلب - مارکتینگ - تبلیغات آنلاین - تبلیغات کلیکی - شارژ درست موبایل - شارژ باطری - پیدایش اینترنت - ماکستون - مرورگر - شارژ موبایل - در شارژ ماندن - باتری موبایل - هکر - دومیلیون دلار - خودپرداز - برند - قلب مشتری - استبو جابز - تفکر مثبت - برنامه نویسی - زبان برنامه نویسی سخت - مقالات برنامه نویسی - دلایل یادگرفتن برنامه نویسی - اهمیت برنامه نویسی - بیسوادی دیجتنالی - بیسوادی ایترنتی - ترکیب رنگ - رنگبندی - اشتباهات در طراحی - عوامل موفقیت سایت - موفقیت سایت - نکات طراحی - فضای سفید - طراحی مسطح - مسطح - جاوا - زبان جاوا - برنامه نویسی جاوا - نکات موفقیت - موفقیت بدون مدرک - افراد موفق - لباس افراد موفق - لیست افراد موفق - ساعت کاری - ساعت کاری موفق - 8 ساعت کار
۶ راه برای به دست آوردن انگیزه زمانی که تمایل به انجام هیچ کاری ندارید
48 بازدید
سه شنبه ۵ مرداد ماه ۱۳۹۵
اندازه قلم :
طراحی وب سایت
روز‌های سخت برای همه وجود دارد. روزهایی که انگیزه‌ای برای ادامه کار‌های خود نداریم. بعضی از افراد در این شرایط خود را می‌بازند و از ادامه دادن منصرف می‌شوند. اما عده‌ای هم با این روز‌ها می‌جنگند و در آخر پیروز می‌شوند. اگر می‌خواهید بدانید که چطور در نبرد با این روز‌های سخت پیروز شده و انگیزه فراموش شده خود را دوباره بیابید، این مطلب را از دست ندهید.

حتی بلند همت‌ترین و با انگیزه‌ترین افراد هم گاهی در انجام کار‌ها دچار مشکل می‌شوند. خوشبختانه ما می‌توانیم علت این‌که چرا یک‌باره بی هدف می‌شویم را پیدا کنیم، حتی می‌توان علت این مشکل را پیدا کرده و دوباره با انگیزه‌ای بالا به انجام کارها ادامه داد.
در اینجا با ۶ راه برای پیدا کردن انگیزه در زمان دلسردی نسبت به انجام کار‌ها، آشنا می‌شوید.
۱. علت نا امیدی و بی‌انگیزه بودن خود را بیابید
دلایل دلسرد شدن شما ممکن است شامل موارد زیر باشد:
ـ شما باید کاری را انجام دهید ولی از انجام آن وحشت دارید، یا این‌که در حال به تعویق انداختن کاری هستید،  زیرا از آن کار بیزارید.
ـ خسته هستید، تغذیه مناسب ندارید، به خواب یا ورزش نیاز دارید و به طور کلی می‌توان گفت که احساس خوبی ندارید.
ـ اعتماد به‌نفس ندارید، می‌ترسید که از منطقه امن و راحتی که برای خود و در ذهن ساخته‌اید خارج شده و کاری انجام دهید.
ـ در وسط انجام یک پروژه هستید، هیجان آغاز پروژه را پشت سر گذاشته‌اید و به پایان پروژه نزدیک نیستید؛ در سخت‌ترین مرحله انجام کار قرار دارید.

۲ . وقتی که از چیزی وحشت دارید، آن‌ را برای خود تبدیل به یک کار غیر‌ممکن می‌کنید
به عنوان مثال اگر شما می‌خواهید که صبح‌ها ورزش کنید، لباس‌های ورزشی خود را در کنار تخت قرار دهید تا صبح‌ها اولین چیزی که می‌بینید، همین لباس‌ها باشد. به علاوه، با یک دوست تماس بگیرید و برنامه‌ای بچینید تا صبح‌ها در باشگاه با هم ورزش کنید. داشتن یک شریک امکان موفقیت شما را بیشتر می‌کند.

۳.  وقتی که خسته هستید، از بدن خود مراقبت کنید
بعضی روزها شما نیاز به استراحت دارید و در روزهایی دیگر بدن شما نیاز به ورزش دارد. بعضی روزها شاید فقط نیاز داشته باشید که از پشت میز خود بلند شوید و هوایی تازه بخورید. در مورد عادات اخیر خود فکر کنید؛ آیا به اندازه کافی استراحت کرده‌اید؟ آیا غذا مغذی خورده‌اید و نوشیدنی‌هایی سالم نوشیده‌اید؟ آیا اخیرا بیماری‌ داشته‌اید که در بدن شما باقی مانده باشد؟ درباره رفتار خود با بدنتان فکر کنید. مراقبت ویژه از بدن کمک می‌کند که کمتر دچار احساس دلسردی و بی‌انگیزگی شوید و در صورت داشتن چنین حسی، راحت‌تر از این حالت خارج شوید.

۴. وقتی اعتماد به نفس ندارید، به این موضوع فکر کنید که"‌چرا‌" به توانایی‌های خود شک دارید
آیا شما در حال مبارزه با افکار منفی هستید؟ اخیرا حرفی منفی یا اتفاقی بد شما را آزار نداده است؟ آیا شما خود را با دیگران مقایسه می‌کنید؟
وقتی که شما در حال مبارزه با افکار منفی هستید، از خودتان تعریف کنید یا کاری کنید که احساس خوشی به شما دست بدهد.

۵.زمانی که وسط انجام کاری هستید، پشتکار داشته باشید
وقتی به دنبال رسیدن به یک هدف بزرگ هستید، در ابتدا بسیار آسان است که به خود انگیزه بدهید. در آغاز شما به نتیجه نهایی فکر می‌کنید و پر از شور و شوق و هیجان هستید. انگیزه داشتن در پایان کار هم بسیار آسان است. زمانی که پایان کار نزدیک است، هیجانِ دیدن پایان می‌تواند شما را به سمت جلو سوق دهد.
در میانه راه بودن، سخت‌ترین مرحله انجام یک کار است. در اینجا شور و هیجان اولیه کاهش یافته است، اما هنوز به هدف خود نزدیک نشده‌اید. درست در وسط انجام کار، می‌فهمید که چقدر کار و زمان نیاز است تا پروژه را به پایان برسانید. شما نا امید هستید و بارها با سختیِ از دست دادن آسایش و راحتی برای جلو بردن کار، روبرو شده‌اید.
وقتی که در میانه راه هستید، به این فکر کنید که در ابتدا دلایل شخصی و محکمی که می‌خواستید به هدف خود برسید، چه بوده است. اغلب اوقات پرسیدن این‌گونه سوال‌‌‌ها از خودتان می‌تواند شما را از نا‌امیدی خارج کرده و انگیزه را به شما برگرداند. این سخن کنفوسیوس را فراموش نکنید: "تا زمانی که شما به راه خود ادامه می‌دهید، اهمیتی ندارد که چقدر آهسته حرکت می‌کنید."
وقتی که در وسط راه هستید، به راه خود ادامه دهید. هر روز فعالیت‌هایی انجام دهید که شما را به هدف نهایی‌تان نزدیک می‌کند. حتی اگر این اقدامات کوچک باشند، اهمیتی ندارد، مهم این است که شما در حال حرکت هستید.

۶. به یاد داشته باشید که این وضعیت همیشگی نیست و خیلی زود شروع به کار کنید تا هرچه سریع‌تر از این وضعیت خارج شوید
حرکت به سمت جلو را با گام‌هایی کوچک آغاز کنید. این را بدانید که موفقیت یک جاده پر پیچ و خم است و یک جاده‌ای صاف و معمولی که تمام مردم در حال عبور از آن هستند، نیست. به خاطر داشته باشید که حرکت به سمت جلو، حتی زمانی که بی‌انگیزه هستید، به شما کمک می‌کند تا بر ترس‌های خود غلبه کنید، از منطقه امن خود خارج شده و در نبرد‌های ذهنی‌ که با خود دارید، پیروز شوید. هر قدمی که در روزهای پر از مشکل برمی‌دارید، به شما کمک می‌کند که توانایی و اعتماد به نفس خود را افزایش دهید و به راه خود برای خارج شدن از شرایط سخت، ادامه دهید.
هر زمان که شما به دنبال رسیدن به چیزی در زندگی خود هستید، با مقاومت و مخالفت روبرو می‌شوید. این مقاومت ممکن است که شما را بی‌انگیزه کند و سبب شود که در شرایطی سخت باقی بمانید. اما کنار زدنِ این مقاومت و تلاش برای خارج شدن از مشکلات، به شما کمک می‌کند که در طولانی‌مدت به موفقیت دست یابید. وقتی که می‌فهمید شما می‌توانید خود را در روز‌های سخت امیدوار کنید، می‌دانید که چگونه در آینده خود را از شرایط سخت بیرون بکشید.
هر انسانی ممکن است گاهی در شرایط سخت و  بحران قرار گیرد، پیدا کردن علت این دلسردی و بی‌انگیزگی و تلاش و حرکت به سمت جلو برای خارج شدن از این بحران، روزهای سخت را به حداقل رسانده و شما را به موفقیت نزدیک‌تر می‌کند.
اخبار تکنولوژی
مقالات
برای اطلاع از آخرین اخبار مشخصات خود را وارد کنید.
ایمیل
موبایل
شرکت طراح نرم افزار
شرکت طراح نرم افزار پیشگام از سال 1379 فعالیت خود را در زمینه طراحی وب و برنامه نویسی با شرکت های دیگر آغاز نموده و در سال 1385 توانست با شماره ثبت 23483 فعالیت خود را با نام تجاری شرکت طراح نرم افزار پیشگام TNP  آغاز کند.
ارتباط با ما
دفتر مرکزی : تبریز - خیابان شریعتی جنوبی - بالاتر از تقاطع پاستور - پلاک 514 - طبقه اول

 
تلفن : 35578902 - 041
  35578903 - 041
شرکت طراح نرم افزار پیشگام طراحی وب سایت حرفه‌ای TNP Control Panel
Rated 4.5/4 based on 1 to 5
می خواهید عضو شوید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحیح وارد نمائید
عضو هستید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحیح وارد نمائید
رمز عبور را فراموش کرده ام
پشتیبانی آنلاین
شرکت طراح نرم افزار پیشگامشرکت طراح نرم افزار04135578902 tnp.co.irtnp.co.ir - فدح.زخ.هق - صصص.فدح.زخ.هق