طراحی وب سایت حرفه ای

English
فارسی
ثبت نام
ورود
امروز : چهارشنبه ۲۴ مرداد ماه ۱۳۹۷
برچسب ها
گوگل - سنجیده - کسب و کار - رهبران بزرگ - سخنوری - عادات افراد موفق - قدرت کلام - اثربخشی - اثرگذاری - اصول رهبری - رهبری - رهبری موفق - فرهنگ سازمانی - موفقیت - یادگیری - یادکیری زبان - انگیزه - انگیزه زمانی - حرده فروشی - فروشگاه اینترنتی - فروشگاه آنلاین - اینترنتی - نوآوری - ایده جدید - ایده‌پردازی - ایده - حافظه - سلول حافظه - کارآفرینی - کسب نفع - مهارت گفتاری - گفتاری صحبت کردن - دورکاری - باهوش - افراد باهوش - خطای ذهنی - شخصیت - افراد ناموفق - شکست - استخدام - تایپو گرافیکی - هنر و گرافیک - گرافیک - گرافیک محیطی - چاپخانه - حجم کاری - کار - موسیقی - موسیقی و کار - مصاحبه - مصاحبه شغلی - کار درخانه - عکاسی 360 درجه - عکاسی از کالا - عکاسی از محصول - محصولات فروشگاهی - استرس - الکسای سایت - زیاد کردن الکسا - تجارت اینترنتی - طزاحی سایت - بازاریابی اینترنتی - بهینه سازی - طراحی سایت - طراحی وب سایت - SEO سایت - بهینه سازی سایت - SEO - نکاتی درباره طراحی سایت - توسعه سایت - چهارچوب سایت - مقالات طراحی وب سایت - وب سایت - تکنولوژی - فناوری - پهپاد - اینترنت - اعتیاد به اینترنت - کلاهبرداری اینترنتی - مقالات اینترنت - قواعد - اصول طراحی وب - اصول سایت - بهره روی - کسب وکار - تیتر مطالب - مطلب - مارکتینگ - تبلیغات آنلاین - تبلیغات کلیکی - شارژ درست موبایل - شارژ باطری - پیدایش اینترنت - ماکستون - مرورگر - شارژ موبایل - در شارژ ماندن - باتری موبایل - هکر - دومیلیون دلار - خودپرداز - برند - قلب مشتری - استبو جابز - تفکر مثبت - برنامه نویسی - زبان برنامه نویسی سخت - مقالات برنامه نویسی - دلایل یادگرفتن برنامه نویسی - اهمیت برنامه نویسی - بیسوادی دیجتنالی - بیسوادی ایترنتی - ترکیب رنگ - رنگبندی - اشتباهات در طراحی - عوامل موفقیت سایت - موفقیت سایت - نکات طراحی - فضای سفید - طراحی مسطح - مسطح - جاوا - زبان جاوا - برنامه نویسی جاوا - نکات موفقیت - موفقیت بدون مدرک - افراد موفق - لباس افراد موفق - لیست افراد موفق - ساعت کاری - ساعت کاری موفق - 8 ساعت کار
امنیت در دنیای مجازی
42 بازدید
دوشنبه ۲۱ تير ماه ۱۳۹۵
اندازه قلم :
طراحی وب سایت
افزونه هایی که از حریم خصوصی شما محافظت‌‌ می‌کند
در دنیای وب هزاران افزونه مرورگر وجود دارد که همگی اذعان‌‌ می‌کنند از حریم خصوصی شما محافظت‌‌ می‌کنند. در اینجا ممکن است پرسش هایی برای شما به وجود بیاید: کدام یک بهتر است؟ آیا همه آنها یک کار را انجام‌‌ می‌دهند؟ بهتر است کدام یک را دریافت کنم؟
در مجموع این افزونه‌ها به سه دسته اصلی تقسیم‌‌ می‌شوند: افزونه هایی که از ردیابی فعالیت های شما جلوگیری‌‌ می‌کنند، آنهایی که تبلیغات و اسکریپت‌ها را بلاک‌‌ می‌کنند و در آخر ابزار های انفعالی امنیتی که رفتار صحیحی را برای شما رقم‌‌ می‌زنند.
بلاک کردن تبلیغات، اسکریپت‌ها و پنجره های بازشونده با AdBlock Plus
بلاک کننده های تبلیغات و اسکریپت‌ها به شما اجازه‌‌ می‌دهند تبلیغات سایت‌ها را بلاک کرده و اسکریپت هایی که اطلاعات شما را برای افراد دیگر ارسال‌‌ می‌کنند از کار بیندازد؛ ولی قدرت زیاد، مسئولیت ایجاد‌‌ می‌کند؛ اگر‌‌ نمی‌دانید از آنها چگونه استفاده کنید، ممکن است سایتی را که‌‌ می‌بینید، خراب کنند. بعلاوه بلاک کردن تبلیغات‌‌ می‌تواند روی سایت و افرادی که روی آن کار‌‌ می‌کنند، تاثیر آنی داشته باشد. همچنین این قدرت را به شما‌‌ می‌دهند تا انتخاب کنید، کدام سایت‌ها ارزش پشتیبانی دارند و کدام یک بدون بلاک کننده تبلیغات استفاده شود.
افزونه AdBlock Plus (برای کروم و فایرفاکس) علاوه بر بلاک کردن تبلیغات، شما را از مشاهده دامنه هایی که بدافزار در خود دارند، منع‌‌ می‌کند. این ابزار، ترکیبی از سادگی در استفاده و روشن و خاموش شدن و همچنین مدیریت راحت را در خود دارد که آن را به یک ابزار مفید مبدل‌‌ می‌کند. کاربران حرفه‌ای تر‌‌ می‌توانند با فهرست های مختلف درون آن کار کرده و فهرست های فعال آن را دستکاری کنند، ولی کاربران مبتدی فقط با روشن کردن آن‌‌ می‌توانند کار خود را انجام دهند.
گزینه های دیگر
این افزونه تمام چیزی است که به آن نیاز دارید، با این حال ابزار دیگری نیز وجود دارد که همان کار را انجام‌‌ می‌دهد. به عنوان مثال NoScript و ScriptSafe برای فایرفاکس و کروم هردو تمام اسکریپت های صفحه‌ها را متوقف‌‌ می‌کنند، مگر آن که آنها را در فهرست مجاز قرار دهید. این دو ابزار قدرتمندی هستند، ولی سایت های زیادی را با مشکل مواجه‌‌ می‌کنند.
نگذارید با Disconnect شما را ردیابی کنند
بتازگی تعداد افزونه های ضدردیابی و ضدکوکی زیاد شده است . در شماره های گذشته درباره برخی آنها مطالبی ارائه کردیم؛ البته تا به امروز تعداد آنها بیشتر هم شده است، هرچند همه آنها با اندک تغییری در ظاهر و کاربرد، یک کار را انجام‌‌ می‌دهند.
Disconnect که برای مرورگرهای فایرفاکس، کروم، اکسپلورر و سافاری در دسترس است، به این جهت انتخاب شده که به افزودن قابلیت های جدید و بهبود پایگاه داده خود ادامه‌‌ می‌دهد. همچنین قابلیت های امنیت وای فای و بهینه سازی پهنای باند آن در ابزار دیگر وجود ندارد. این ابزار، کوکی های ردیاب را بلاک کرده و به شما اجازه‌‌ می‌دهد، روی تمام اسکریپت‌ها و المان های سایت‌ها کنترل داشته باشید. همچنین از شما در برابر ردیابی هایی که از سوی شبکه های اجتماعی انجام‌‌ می‌گیرد، محافظت‌‌ می‌کند. سرانجام این که به وسیله قابلیت وای فای امن خود،‌‌ می‌تواند امنیت شما را در مقابل دزدیده شدن ارتباط (Sidejacking) تامین کند. مهاجمان از این روش برای دزدیدن کوکی‌ها استفاده‌‌ می‌کنند تا داده های شخصی را بدون داشتن رمز عبور به دست بیاورند.
دیگر گزینه ها
Do Not Track Me (فایرفاکس، کروم، اکسپلورر، سافاری): این افزونه یک نوارابزار برای مرورگر ارائه‌‌ می‌کند که به شما نشان‌‌ می‌دهد کدام کوکی و اسکریپت در یک سایت لود شده و گزینه هایی برای غیرفعال کردن آنها‌‌ می‌دهد. این ابزار مشابه بقیه ابزارهاست با این تفاوت که واسط کاربری کاربردوست و جذابی در اختیار دارد. همچنین افزونه‌ها و اسکریپت‌ها را تا زمان خاموش کردن آنها از سوی خودتان به حال خود رها‌‌ می‌کند. این ابزار برای افرادی که‌‌ می‌خواهند همه چیز را روشن بگذارند و بخش هایی را به صورت انتخابی غیرفعال کنند، مناسب تر است.
Ghostery (فایرفاکس، کروم، سافاری، اکسپلورر): همانند باقی ابزارها، این ابزار نیز کوکی های ردیابی را بلاک کرده و به صورت پیش فرض اجرای اسکریپت‌ها را متوقف‌‌ می‌کند. همچنین موارد بلاک شده را نشان‌‌ می‌دهد تا ببینید آیا بدرستی بلاک شده‌اند یا خیر. پایگاه داده این ابزار بسیار بزرگ است و به شما امکان‌‌ می‌دهد تمام یا بخشی از آنها را بلاک کنید؛ البته متاسفانه بتازگی به روزرسانی نشده است.
ممکن است به این فکر کنید که هر سه آنها یک کار را انجام‌‌ می‌دهند، ولی هریک ویژگی های خاص خود را دارند؛ البته این مساله را باید درنظر داشته باشید که جدیدترین نسخه دیسکانکت تنها برای فایرفاکس و کروم دردسترس است؛ بنابراین اگر سافاری، اکسپلورر یا اوپرا را ترجیح‌‌ می‌دهید باید به دنبال گزینه های دیگری مانند Ghostery بروید.
ابزار امنیتی دیگر که باید داشته باشید
علاوه بر افزونه های حفاظتی و بلاک کننده های تبلیغات، ابزار و سرویس های دیگری وجود دارد که وبگردی بدون آنها ممکن است مشکلاتی ایجاد کند.
HTTPS Everywhere (برای فایرفاکس و کروم) یکی از ابزاری است که بدون توجه به ابزار امنیتی دیگری که استفاده‌‌ می‌کنید، باید داشته باشید. بعد از نصب، این افزونه ارتباط شما را در هر زمان ممکن به سمت SSL هدایت‌‌ می‌کند و سعی دارد نسخه های امن سایت‌ها را برای شما بیابد. این یک راه فوق العاده برای محافظت از وبگردی شما خواهد بود، البته این افزونه ممکن است جلوی برخی سایت هایی را که با HTTPS کار‌‌ نمی‌کنند، بگیرد و شما مجبور شوید این سایت‌ها را در فهرست سفید قرار دهید.
یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) تمام ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری کرده و بیشترین حفاظت ممکن را به شما ارائه‌‌ می‌کند، بنابراین به دنبال ارائه کننده‌ای باشید که کمترین لاگ های مورد نیاز را برای اهداف عیب یابی نگه‌‌ می‌دارد، رمزگذاری قوی تری پیشنهاد‌‌ می‌دهد، کاربران از آن راضی هستند و مکان های مختلفی را پیشنهاد‌‌ می‌کند. برخلاف تصور عمومی هر ارائه کننده VPN که در یک کشور دور قرار دارد، به معنی امن بودن آن نیست یا به طور کامل امن نخواهد بود. پس در انتخاب یک ارائه کننده مناسب دقت بیشتری به خرج دهید.
همان طور که همه‌‌ می‌دانند ابزار آنتی ویروس و ضد بدافزار برای برقراری امنیت در فضای وب ضروری است. در آن حد پایه‌ای که همانند جمله «چگونه وارد اینترنت شویم»‌‌ می‌ماند؛ ولی مراقبت برای جلوگیری از سایت های مشکوک، حفظ سلامت اینترنت (مانند باز نکردن پیوست های مشکوک، بررسی اسامی فایل قبل از دانلود آن و...) و همچنین به روزرسانی ابزار آنتی ویروس و ضد بدافزار در سیستم شما نیز مساله مهمی به شمار‌‌ می‌آید. اغلب موارد عبارت «حریم خصوصی» به تبلیغات و بازاریابی تعبیر‌‌ می‌شود، ولی خطر دزدیده شدن اطلاعات شخصی و آلوده شدن با ransomware (بدافزاری که درصورت ورود به سیستم، مانع دسترسی به اطلاعات رایانه‌‌ می‌شود تا زمانی که مبلغی پول به صاحب بدافزار پرداخت شود) روزبه روز درحال گسترش است؛ بنابراین قبل از ورود به دنیای اینترنت، به دنبال ضد بدافزارهای به روز و مناسب باشید.
اخبار تکنولوژی
مقالات
برای اطلاع از آخرین اخبار مشخصات خود را وارد کنید.
ایمیل
موبایل
شرکت طراح نرم افزار
شرکت طراح نرم افزار پیشگام از سال 1379 فعالیت خود را در زمینه طراحی وب و برنامه نویسی با شرکت های دیگر آغاز نموده و در سال 1385 توانست با شماره ثبت 23483 فعالیت خود را با نام تجاری شرکت طراح نرم افزار پیشگام TNP  آغاز کند.
ارتباط با ما
دفتر مرکزی : تبریز - خیابان شریعتی جنوبی - بالاتر از تقاطع پاستور - پلاک 514 - طبقه اول

 
تلفن : 35578902 - 041
  35578903 - 041
شرکت طراح نرم افزار پیشگام طراحی وب سایت حرفه‌ای TNP Control Panel
Rated 4.5/4 based on 1 to 5
می خواهید عضو شوید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحیح وارد نمائید
عضو هستید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحیح وارد نمائید
رمز عبور را فراموش کرده ام
پشتیبانی آنلاین
شرکت طراح نرم افزار پیشگامشرکت طراح نرم افزار04135578902 tnp.co.irtnp.co.ir - فدح.زخ.هق - صصص.فدح.زخ.هق