طراحی وب سایت حرفه ای

English
فارسی
ثبت نام
ورود
امروز : دوشنبه ۲۹ مرداد ماه ۱۳۹۷
برچسب ها
گوگل - سنجیده - کسب و کار - رهبران بزرگ - سخنوری - عادات افراد موفق - قدرت کلام - اثربخشی - اثرگذاری - اصول رهبری - رهبری - رهبری موفق - فرهنگ سازمانی - موفقیت - یادگیری - یادکیری زبان - انگیزه - انگیزه زمانی - حرده فروشی - فروشگاه اینترنتی - فروشگاه آنلاین - اینترنتی - نوآوری - ایده جدید - ایده‌پردازی - ایده - حافظه - سلول حافظه - کارآفرینی - کسب نفع - مهارت گفتاری - گفتاری صحبت کردن - دورکاری - باهوش - افراد باهوش - خطای ذهنی - شخصیت - افراد ناموفق - شکست - استخدام - تایپو گرافیکی - هنر و گرافیک - گرافیک - گرافیک محیطی - چاپخانه - حجم کاری - کار - موسیقی - موسیقی و کار - مصاحبه - مصاحبه شغلی - کار درخانه - عکاسی 360 درجه - عکاسی از کالا - عکاسی از محصول - محصولات فروشگاهی - استرس - الکسای سایت - زیاد کردن الکسا - تجارت اینترنتی - طزاحی سایت - بازاریابی اینترنتی - بهینه سازی - طراحی سایت - طراحی وب سایت - SEO سایت - بهینه سازی سایت - SEO - نکاتی درباره طراحی سایت - توسعه سایت - چهارچوب سایت - مقالات طراحی وب سایت - وب سایت - تکنولوژی - فناوری - پهپاد - اینترنت - اعتیاد به اینترنت - کلاهبرداری اینترنتی - مقالات اینترنت - قواعد - اصول طراحی وب - اصول سایت - بهره روی - کسب وکار - تیتر مطالب - مطلب - مارکتینگ - تبلیغات آنلاین - تبلیغات کلیکی - شارژ درست موبایل - شارژ باطری - پیدایش اینترنت - ماکستون - مرورگر - شارژ موبایل - در شارژ ماندن - باتری موبایل - هکر - دومیلیون دلار - خودپرداز - برند - قلب مشتری - استبو جابز - تفکر مثبت - برنامه نویسی - زبان برنامه نویسی سخت - مقالات برنامه نویسی - دلایل یادگرفتن برنامه نویسی - اهمیت برنامه نویسی - بیسوادی دیجتنالی - بیسوادی ایترنتی - ترکیب رنگ - رنگبندی - اشتباهات در طراحی - عوامل موفقیت سایت - موفقیت سایت - نکات طراحی - فضای سفید - طراحی مسطح - مسطح - جاوا - زبان جاوا - برنامه نویسی جاوا - نکات موفقیت - موفقیت بدون مدرک - افراد موفق - لباس افراد موفق - لیست افراد موفق - ساعت کاری - ساعت کاری موفق - 8 ساعت کار
چگونه شکست هایمان را به سنگ بنای موفقیت های آینده بدل کنیم؟
44 بازدید
سه شنبه ۲۲ تير ماه ۱۳۹۵
اندازه قلم :
طراحی وب سایت
رسیدن به موفقیت های بسیار در زندگی فرایندی تدریجی و مداوم است. عطش موفقیت برای خیلی از ما تا سر حد جنون پیش‌‌ می‌رود و حتی فکر شکست در این مسیر نیز غیر قابل تحمل است. از آنجایی که این طرز تفکر‌‌ می‌تواند تمام هوش و حواس شما را به پیروز شدن معطوف کند، عدم توانایی در هضم شکست های احتمالی، بزرگ ترین مانع برای درس گرفتن و ادامه‌ی راهی خواهد شد که در آن قدم گذاشته اید و این‌‌ می‌تواند زندگی هر کسی را برای همیشه تغییر دهد.
خیلی‌ها با علم به اینکه شکست های احتمالی و نا امیدی جزئی از مسیر موفقیت هستند قدم در این راه‌‌ می‌گذارند، با این حال در مواجهه‌ی حقیقی با این شکست‌ها خود را‌‌ می‌بازند و‌‌ نمی‌دانند قدم بعدی شان چه باید باشد. اما، شکست، با تمام درد و رنجی که برای انسان دارد،‌‌ می‌تواند ناباورانه سبب ساز حرکت به سمت جلو و رسیدن به موفقیت های بزرگ تر باشد.
تمایلی که به بازیابی سریع از آثار و تبعات شکست های بزرگ و مهم در درون افراد وجود دارد طبیعی و قابل درک است. اما لازم است با اتفاقاتی که در پی یک شکست مهم در زندگی انسان رخ‌‌ می‌دهند با صبر و فراست برخورد کرد. صبر و تفکر منطقی، دو عنصری هستند که برای پشت سر گذاشتن موانع و آثار مخرب شکست، به شدت مورد نیاز خواهند بود.
در ادامه توصیه هایی را از نظر خواهید گذراند که به شما کمک‌‌ می‌کنند هنگام مواجهه با شکست، خود را نبازید و برای شروعی دوباره و رسیدن به موفقیت آماده شوید:

۱- برای غصه خوردن به خودتان زمان بدهید
بسیاری از کسانی که با شکست مواجه‌‌ می‌شوند بلافاصله تلاش مجدد را شروع‌‌ می‌کنند و به دنبال راه های جایگزین برای ادامه‌ی راه از همان نقطه‌ی شکست، و حتی معجزه ای‌‌ می‌گردند که بتواند اوضاع را به شرایط مطلوب بازگرداند. این مرحله، مرحله‌ی انکار است و باعث‌‌ می‌شود نتوانید درک درستی از موقعیت حقیقی خود داشته باشید. در عوض برای هضم اتفاقی که افتاده و موقعیت فعلی به خودتان زمان بدهید؛ این کار برای آغاز فرایند بازیابی شما لازم است.

۲- باید شکست خود را بپذیرید
پذیرفتن نا امیدی و اتفاقاتی که علی رغم میل شما در مسیر رسیدن به نتیجه‌ی دلخواهتان رخ داده، در درازمدت بسیار مفید خواهد بود. لازم است در کنار این پذیرش به خودتان یادآور شوید اگر این بار و به این شکل به نتیجه نرسیده اید، به معنای آن نیست که تمام آنچه انجام داده اید بی نتیجه مانده است. آنچه که روی داده را بپذیرید، خود را در مسیر تلاش مجدد قرار دهید، و این تجربه را پشت سر بگذارید.

۳- برای خود برنامه ریزی کنید
برنامه‌ی استراتژیک شما در پی شکست‌‌ می‌تواند دو حالت داشته باشد: یک اینکه چیزی شبیه همان برنامه‌ی قبلی باشد، و دو اینکه برنامه‌ای بریزید که به طور اخص علت شکست برنامه‌ی قبلی تان را برطرف کرده باشد. برنامه ریزی قبلی شما آنطور که‌‌ می‌خواستید پیش نرفت، و این یعنی باید همه چیز را با جزئیات بیشتر بازنگری کنید. با کمی تحقیق و صداقت (به ویژه با خودتان) به راحتی‌‌ می‌توانید نقطه‌ای که همه چیز از آنجا به بیراهه رفته را شناسایی کنید.
می توانید در این مرحله طرح کوتاه مدتی را دنبال کنید تا اوضاع کمی به حالت عادی برگردد و در عین حال، تصویر بزرگ تری در ذهن خود مجسم کنید که در نهایت شما را به هدف نهایی تان برساند.

۴- راهنمایی گرفتن اهمیت زیادی دارد
راهنمایی گرفتن از یک راهنمای دارای صلاحیت، به ویژه در زندگی حرفه‌ای های خودساخته نقش پر رنگی دارد. اگر کسی را ندارید که راهنمایی تان کند، حتماً به فکر پیدا کردنش باشید. یک راهنمای کارآزموده و با تجربه، اکثر اشتباهاتی که ممکن است در این برهه از زندگی خود مرتکب شده باشید را پشت سر گذاشته است. راهنمای خود را در جریان امور قرار دهید تا او نیز بتواند راهنمایی درستی به شما ارائه کند.

۵- از خود پشتکار نشان دهید
اینکه فرصتی خارق العاده برای تحقق خواسته‌ها و آرزوهایتان پیدا کنید، اما اوضاع آنطور که‌‌ می‌خواهید پیش نرود، معنایش این نیست که دنیا به آخر رسیده است. از درهایی که به رویتان باز‌‌ می‌شود بهره بگیرید و آنها را نقطه‌ی آغاز یادگیری خود قرار دهید. با این کار‌‌ می‌توانید نقاط ضعف و ایرادات نقشه‌ی قبلی تان را شناسایی و برطرف کنید.
پشتکار همیشه به نفع شما عمل‌‌ می‌کند؛ با پشتکار، تلاش کافی، ذهنی باز، اعتماد به نفس و نگرشی مثبت‌‌ می‌توان هر پاسخ منفی را به مثبت تبدیل کرد.

۶- «جا زدن» در انتخاب های شما جایی ندارد
تقریباً تمام کارآفرینان و حرفه‌ای هایی که به موفقیت های بزرگ رسیده اند، در برهه یا برهه هایی از زندگی خود با شکست روبرو شده‌اند و فشار و نا امیدی ناشی از آن را تجربه کرده اند. گفتنش آسان تر از انجام دادنش است، اما به خاطر داشته باشید که بدون تلاش و زحمت، پیشرفتی حاصل‌‌ نمی‌شود.
مسیر پیش روی شما ممکن است هنگام تجربه‌ی شکست، برایتان مبهم و نامشخص باشد. اما با تلاش، امید، پشتکار، و البته کمی اقبال، همه چیز تغییر خواهد کرد.
اخبار تکنولوژی
مقالات
برای اطلاع از آخرین اخبار مشخصات خود را وارد کنید.
ایمیل
موبایل
شرکت طراح نرم افزار
شرکت طراح نرم افزار پیشگام از سال 1379 فعالیت خود را در زمینه طراحی وب و برنامه نویسی با شرکت های دیگر آغاز نموده و در سال 1385 توانست با شماره ثبت 23483 فعالیت خود را با نام تجاری شرکت طراح نرم افزار پیشگام TNP  آغاز کند.
ارتباط با ما
دفتر مرکزی : تبریز - خیابان شریعتی جنوبی - بالاتر از تقاطع پاستور - پلاک 514 - طبقه اول

 
تلفن : 35578902 - 041
  35578903 - 041
شرکت طراح نرم افزار پیشگام طراحی وب سایت حرفه‌ای TNP Control Panel
Rated 4.5/4 based on 1 to 5
می خواهید عضو شوید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحیح وارد نمائید
عضو هستید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحیح وارد نمائید
رمز عبور را فراموش کرده ام
پشتیبانی آنلاین
شرکت طراح نرم افزار پیشگامشرکت طراح نرم افزار04135578902 tnp.co.irtnp.co.ir - فدح.زخ.هق - صصص.فدح.زخ.هق